• Artykułów
  AUTHOR

  Grzegorz Święch

  Grzegorz Święch – Wiceprezes i Partner Grupy Nowe Motywacje Doświadczony przedsiębiorca i manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Praktyk biznesu, który swoje umiejętności zawodowe zdobywał na stanowiskach związanych z zarządzaniem dużymi projektami i zespołami. Jako Dyrektor Zarządzający w Eurobanku był odpowiedzialny za zarządzanie zespołem ponad 2000 pracowników i siecią 500 oddziałów bankowych w Polsce. Na stanowisku Prezesa Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości odpowiadał za budowę ekosystemu wspierającego przedsiębiorczość wśród pracowników naukowych oraz absolwentów wkraczających na rynek pracy oraz za rozwój projektów start-upowych, zarządzanie funduszem inwestycyjnym oraz zarządzanie największą w Europie siecią inkubatorów przedsiębiorczości. Współtworzył pierwszy w Polsce program akceleracyjny oparty na modelu inwestycji zalążkowych powstałym w Dolinie Krzemowej – AIP Seed Capital.

  Obecnie jako Wiceprezes i Partner w Grupie Nowe Motywacje zarządza projektami realizowanymi przez jednostki wchodzące w skład Grupy, do której należą: Nowe Motywacje – jedna z największych polskich firm szkoleniowych, Grupa PM – firma specjalizująca się w szerokim zakresie zarządzania projektami, Nowe Integracje – specjalizujące się w organizacji wydarzeń i eventów, HR Logistic – aktualnie najbardziej doświadczona firma w Polsce w obszarze logistycznej obsługi szkoleń. Jest współtwórcą i Prezesem Zarządu Fundacji "OFF School" - instytucji wspierającej młodzież licealną w kreowaniu i rozwijaniu przedsiębiorczości.

PUBLIKACJE AUTORA
 • Hybrydowość – chwilowa normalność czy nowa rzeczywistość zawodowa?

  Hybrydowość – chwilowa normalność czy nowa rzeczywistość zawodowa?0

  Trwająca już od kilkunastu miesięcy pandemia wywołana COVID-19 dobitnie pokazała, że obecnie nie możemy mówić o znanej wielu dotychczas normalności, a być może nie będziemy mówić o niej już nigdy. Żyjemy w czasach, w których zmiana goni zmianę, a dodatkowe czynniki zewnętrzne jeszcze bardziej wpływają na tempo dokonujących się przemian i to w wielu obszarach.

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER