• Artykułów
  AUTHOR

  Paulina Pazdyka

  Paulina Pazdyka Business Recruitment Partner z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu kompleksowych projektów rekrutacyjnych z obszaru sprzedaży, inżynieringu/ produkcji, farmacji/ biotechnologii/ medycyny, obsługi klienta, marketingu.

  Posiada 4-letnie doświadczenie w pracy konsultanta zdobyte podczas pracy dla polskich i zagranicznych firm doradztwa personalnego, w których odpowiadała za rekrutacje specjalistów do największych SSC/ BPO na terenie Wrocławia, posiada doświadczenie w realizacji rekrutacji z sektora IT & Telco.

  W ostatnich latach pełniła rolę specjalisty ds. HR w dziale rekrutacji wewnętrznej, w którym odpowiadała za wsparcie procesów personalnych na rzecz spółek skupionych w grupie kapitałowej jednego z czołowych producentów z sektora farmacji.

  Posiada znajomość zagadnień związanych z budowaniem marki pracodawcy oraz wsparciem projektów z obszaru employer brandingu. Jest autorką projektu onboardingowego wdrożonego w firmie zatrudniającej 1 500 pracowników. Często występuje w roli prelegentki na targach pracy i spotkaniach pracodawców. Ma doświadczenie w publikacji artykułów, komentarzy branżowych związanych z rynkiem rekrutacji.

  Entuzjastka transparentnych procesów rekrutacji, w których kluczową rolę odgrywa budowanie Candidate Experience.

  Posiada uprawnienia assessora AC/DC.

  Prywatnie pasjonatka literatury oraz psycholingwistyki.

PUBLIKACJE AUTORA
 • Szkolony szkolonego pogania

  Szkolony szkolonego pogania0

  Wszyscy dokądś gonimy. Często nie mamy czasu. Robimy targety. Chcemy być piękni i młodzi, nalepsi i najszybsi, wytrwali i niezniszczalni.

 • Mrs. Podwyżka and Mr. Awans – duet (nie)doskonały?

  Mrs. Podwyżka and Mr. Awans – duet (nie)doskonały?0

  Ona – atrakcyjna, brzęczy głośno lub zachęcająco szeleści w portfelu. On – z dobrze sytuowaną pozycją, znaczy coś więcej niż przeciętny „szarak”.

 • Menadżerze, nie pijaj samotnie wina!

  Menadżerze, nie pijaj samotnie wina!0

  Jakiś czas temu prof. Dariusz Doliński, naukowiec z SWPS, we współpracy ze swoimi współpracownikami powtórzył badania nad siłą autorytetów.

 • Rozmowy (nie)kontrolowane

  Rozmowy (nie)kontrolowane0

  W swoim życiu brałam udział w nie jednej rekrutacji. Czasem szukałam dla siebie inspiracji, czasem możliwości, a czasem ze zwykłej ciekawości odpowiadałam na zaczepki kolegów lub koleżanek z mojej branży i co?

 • Szef w butach zza dużej rozmiarówki

  Szef w butach zza dużej rozmiarówki0

  Nie każdy z nas jest prezesem z pokerową twarzą i kotem Alikiem, i nie każdy z nas musi, albo powinien być kierownikiem – nawet, jeśli uparcie o tym śni po nocach i dniach…

 • Poczta pantoflowa też ma swoje granice

  Poczta pantoflowa też ma swoje granice0

  Ponoć siłą w dzisiejszych czasach jest moc poleceń. Wielu ekspertów powołuje się na trafność kandydatur zarekomendowanych przez innych ludzi.

 • Od gadania do działania

  Od gadania do działania0

  Nie jeden raz spotkałam ich. Byli jak ćmy lecące do światła, albo wrony masowo obsiadające drzewo. Mijała chwila i od razu zaczynali, bez tzw. „krempacji”. Prosto z mostu. Narzekacze pracowi.

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER