GROWCAST

Konferencje, spotkania think tankowe, szkolenia, portal HRnews.pl – to tylko część działań, które od lat realizujemy. Inspirujemy, dzielimy się doświadczeniami, prowadzimy żywiołowe debaty z HR-owcami z całej Polski. Tworzymy strategie employer brandingowe, marketingowe i PR-owe, co pozwala nam być blisko wyzwań, z którymi mierzą się nasi partnerzy. Mamy dostęp do dobrych praktyk i branżowych benchmarków.

Zadaliśmy sobie pytanie: „W jaki sposób możemy się tym dobrodziejstwem podzielić?”. Stąd pomysł na cykl podcastów „GROWCAST”, podczas których będziemy rozprawiać się z mitami, rozmawiać o trendach/antytrendach, oddawać głos najlepszym ekspertom i praktykom.

Do usłyszenia!

Growcast – Chatboty rekrutacyjne – HR-owy antytrend?

   Co znajdziesz w odcinku? O rekrutacji powiedziano i napisano już wiele. Postęp technologiczny sprawia, że trafiają do nas informacje o wciąż powstających narzędziach, które mają usprawnić pracę działów HR i między innymi zautomatyzować działania rekrutacyjne. Czy zastanawialiśmy się, co tak naprawdę działa? Jakie przynosi korzyści? Kiedy takie narzędzia sprawdzają się najlepiej? Z odcinka dowiesz się : Dlaczego dopiero teraz obserwujemy
Posłuchaj

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco
z newsami
ze świata HR

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER