Peaksales redefiniuje proces rekrutacji dzięki projektowi Human Competence Cloud, wspieranemu przez NCBiR

Peaksales redefiniuje proces rekrutacji dzięki projektowi Human Competence Cloud, wspieranemu przez NCBiR

W pierwszym kwartale 2024 roku firma Peaksales, należąca do Devire Group, wprowadzi innowacyjną platformę Human Competence Cloud. Ten przełomowy projekt, wspierany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR), wychodzi poza granice tradycyjnych metod, oferując dedykowane rozwiązania oparte na algorytmach uczonych na zanonymizowanych danych realnych projektów HR oraz wzmocnionych możliwościami rozwiązań językowo-logicznych (LLM) poprzez integrację z API Open AI.

Wielowymiarowa wszechstronność platformy Human Competence Cloud

Kluczowym aspektem Human Competence Cloud jest jej wszechstronność, umożliwiająca skuteczne dopasowanie kandydatów do różnorodnych potrzeb firm z różnych branż. Platforma wykorzystuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji do automatycznego weryfikowania umiejętności i profilowania specjalistów, co umożliwia precyzyjne dopasowanie do projektów i zadań. To innowacyjne podejście nie tylko zwiększa efektywność procesu rekrutacji, ale także gwarantuje najwyższą jakość współpracy między rekruterem, a kandydatem.

Sztuczna inteligencja i modele wektorowe to ogromna szansa dla branży HR do poprawy i przyspieszenia niektórych etapów rekrutacji. Wierzymy, że wykorzystanie technologii do lepszego dopasowywania i wyboru kandydatów poprawi skuteczność rekrutacji i zadowoli naszych klientów oferując im najlepsze możliwe oferty na ogłoszenia” – komentuje Jarosław Pająk, Kierownik Projektu Peaksales.

Integracja z API Open AI

Platforma Human Competence Cloud wzmocniona jest możliwościami rozwiązań językowo- logicznych poprzez integrację z API Open AI. To oznacza, że platforma korzysta z zaawansowanych funkcji językowych, co przekłada się na jeszcze dokładniejsze dopasowanie kandydatów do projektów i zadań.

Wzbogacając funkcjonalność platformy, wprowadzono mechanizm automatycznego dopasowywania ofert pracy do profilu użytkownika, wzorowany na funkcji HOT JOBS. Dzięki temu użytkownicy otrzymują oferty, które idealnie korespondują z ich umiejętnościami i preferencjami zawodowymi, przyspieszając tym samym proces rekrutacji.

Darmowy test psychograficzny Peaksales

Jedną z najbardziej unikatowych cech platformy jest dostępność darmowego testu psychograficznego Peaksales, dostępnego na stronie humancompetence.cloud. Test ten umożliwia kandydatom ocenę własnych predyspozycji zawodowych, dostarczając cennych wskazówek dotyczących mocnych stron i potencjalnych ścieżek kariery. Narzędzie przynosi nieocenione korzyści zarówno kandydatom, jak i pracodawcom, umożliwiając lepsze zrozumienie i wykorzystanie indywidualnych kompetencji.

Innowacyjne podejście do procesu rekrutacji

Dla klientów korzystających z platformy Human Competence Cloud otwierają się nowe horyzonty. Automatyzacja procesów rekrutacyjnych, oszczędność czasu oraz redukcja kosztów związanych z poszukiwaniem idealnych kandydatów stają się rzeczywistością. Ciągłe doskonalenie algorytmów dopasowania gwarantuje wysoki poziom personalizacji i skuteczności w łączeniu firm z odpowiednimi specjalistami.

Human Competence Cloud to znaczący krok w kierunku przyszłości rekrutacji. Poprzez połączenie innowacyjności, technologii i zrozumienia potrzeb rynku, platforma ta ustanawia nowy standard w branży, demonstrując potęgę sztucznej inteligencji w optymalizacji procesów biznesowych.

Human Competence Cloud od Peaksales i Grupy Devire to nie tylko kolejna platforma rekrutacyjna – to rewolucyjne narzędzie, które zmienia oblicze branży HR. Dzięki zaawansowanym technologiom i inteligentnym algorytmom, platforma ta nie tylko usprawnia proces rekrutacji, ale także kreuje nowe, bardziej efektywne standardy współpracy między firmami a specjalistami.

*Artykuł powstał przy współpracy z Peaksales. 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER