TOP NEWS

O zarządzaniu różnorodnością w firmie eSKY.pl

Wywiad z Bartoszem Waligórą, Group HR Director w eSKY.pl
Czytaj więcej

Co decyduje dziś o skuteczności HR Business Partnera?

... Zatem wracając do tytułowego pytania, co decyduje dziś o skuteczności HR Business Partnera? Jaka postawa jest determinantem sukcesu?
Czytaj więcej

Siła contentu w Employer Brandingu i HR

„Content is king” – to powiedzenie jest znane każdej osobie zajmującej się marketingiem. Ale czym tak naprawdę jest content marketing?
Czytaj więcej

Dzień dobry!

Przedawniamy Wam nową odsłonę HRNews. Zapraszamy do tworzenia treści i rozwijania serwisu razem z nami. To portal dla Was i o Was!
Czytaj więcej

Ghosting po polsku, czyli o “znikających pracownikach i kandydatach”

Polskie publikacje na temat ghostingu są wciąż nieliczne. Być może to dobry znak niezapowiadający rozprzestrzenienia się zjawiska na naszym rynku pracy. Jednak pojawiają się głosy, przypisujące skłonność do “ghostingu” generacji Millenialsów, którzy podobno zamiast  konfrontacji i zmagania się z trudną  dla siebie sytuacją wybierają ucieczkę.
Czytaj więcej

Jak zachować efekt wakacji na dłużej?

Wakacje to czas nie tylko regeneracji i odpoczynku. To dobra okazja, żeby się na chwilę zatrzymać i spojrzeć na życie z dystansu. Refleksje nasuną się same – że chcemy mieć więcej energii, zacząć ćwiczyć, pić mniej kawy, lepiej radzić sobie ze stresem…
Czytaj więcej

Czy urlop macierzyński to luka w CV?

Ile z Was, drogie mamy, powiedziało już sobie słowa, „jestem gotowa wrócić na rynek”? A może są one jeszcze przed Wami? Narodziny dziecka i spędzenie z nim pierwszych miesięcy życia to bardzo ważny czas w życiu całej rodziny. Jednocześnie jest on bardzo intensywny i, nie bójmy się tego powiedzieć, męczący.
Czytaj więcej

Rynek pracy przyszłości – trendy widoczne już dziś

Technologia daje nam narzędzia, dzięki którym stajemy się bardziej zwinni, elastyczni i ambitni. Innymi słowy, rynek pracy jutra będzie opanowany przez rozwiązania tworzone przez ludzi i dla ludzi. Ludzkie umiejętności są i pozostaną niezastąpione, a technologia będzie raczej uzupełniać, usprawniać i redefiniować istniejące miejsca pracy, niż je zastępować.
Czytaj więcej

Walka z paleniem w pracy to korzyść dla firmy i pracownika

Pracodawcy RP zajęli się tematem palenia papierosów w trakcie pracy bo ten problem dotyka zarówno pracowników, jak i pracodawców.
Czytaj więcej

Języki przyszłości na rynku pracy

Hindi czy chiński, a może norweski lub niderlandzki? Znajomość przynajmniej jednego języka obcego jest umiejętnością, której wymaga większość pracodawców. Jaki język jest atutem w CV i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji?
Czytaj więcej

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco
z newsami
ze świata HR

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER