Nowoczesne technologie i troska o środowisko przyczyniają się do powstawania zawodów, które jeszcze - do niedawna- nie istniały, a dziś stają się kluczowe dla rozwoju firm.
Co czwarta przedsiębiorczyni wykorzystuje w codziennej pracy sztuczną inteligencję. Sztuczna inteligencja staje się coraz ważniejszym narzędziem w biznesie, a przedsiębiorczynie w Polsce wyróżniają się otwartością na innowacje i chęcią budowania przewagi konkurencyjnej.
Kiedyś praca w IT była synonimem nieskończonych możliwości i pewnego zatrudnienia dla każdego, kto miał chęci i zapał. Czasy się zmieniły - w obliczu rosnącej konkurencji, zmieniających się technologii i wymagających rynków, tylko najlepsi utrzymują się na powierzchni.
Praca w modelu hybrydowym wymaga od liderów zwiększonej uważności, aby dostrzegać sygnały, które mogą wskazywać na problemy, takie jak wypalenie zawodowe.
W dobie pogłębiającej się luki pokoleniowej na rynku pracy, efektywna polityka zarządzania talentami jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu, Co w tej materii można zrobić w firmach? Jakie są dobre praktyki i rekomendacje?
W co 3 polskim domu podobno panuje podział obowiązków. Jedni mówią, że to całkiem dobry wynik, dla innych to obraz tego, że patriarchat ma się doskonale.
Są pokoleniem, które spowodowało nieodwracalną zmianę w relacjach na rynku pracy. Zamiast ubierać Zetki w krzywdzące stereotypy, poznajmy je lepiej - bo jest w nich ogromny potencjał.