Badanie rynku pracy w branży medycznej – weź udział! 

Badanie rynku pracy w branży medycznej – weź udział! 

19 kwietnia Agencja Grow rozpoczęła badanie „Co przyprawia Cię o szybsze bicie serca w pracy?” dotyczące rynku pracy w branży medycznej, a dokładnie działów biurowych jak Obsługi Klienta, Sprzedaży, HR i Administracji czy Wsparcia Biznesu.

Celem anonimowej ankiety jest sprawdzenie preferencji zawodowych tej grupy specjalistów, która zapewnia wszechstronne wsparcie procesów na rzecz całej firmy. Badanie ma także na celu analizę trendów, która pokaże, jakie oczekiwania wobec pracodawców z branży medycznej mają pracownicy z obszarów księgowości, obsługi klienta, HR, finansów, usług administracyjnych czy IT.

Do tej pory potrzeby tych grup pracowników nie zostały dobrze zbadane, więc Agencja Grow chce wyjść im naprzeciw i dowiedzieć się, jak pracodawcy mogą lepiej się do nich dopasować. Celem badania jest również i uzyskanie odpowiedzi na pytanie, jakiego typu oferty pracy są dla osób z tego sektora atrakcyjne oraz co jest dla nich ważne w pracy.

Dzięki wynikom ankiety pracodawcy z branży medycznej, zatrudniający specjalistów z obszarów obsługi klienta, HR, sprzedaży czy finansów uzyskają dane, w oparciu o które będą mogli skonstruować swoje oferty pracy, mając pewność, że odpowiadają one na potrzeby tej grupy zawodowej.

Kwestionariusz badania jest dostępny po kliknięciu w poniższy link:

https://branzamedbadanie.webankieta.pl/

Zajmujesz się na co dzień wsparciem obsługi klienta, księgowością lub administracją? Chcesz podzielić się swoją opinią i mieć wpływ na to, jak wygląda Twój rynek pracy? Weź sprawy w swoje ręce i zapraszamy do udziału w badaniu!

Czas potrzebny na wypełnienie ankiety to 10-15 min.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER