„TOP 10 of HRnews.pl” – odbierz ebook z najlepszymi tekstami z ostatniego roku

„TOP 10 of HRnews.pl” – odbierz ebook z najlepszymi tekstami z ostatniego roku

Analizując statystyki portalu HRnews.pl z ostatniego roku, wybraliśmy dziesięć tekstów, które spotkały się z największym zainteresowaniem naszych czytelników. Co więcej – cechuje je niebywała ponadczasowość. 

Zebraliśmy te materiały w jednym ebooku „TOP 10 of HRnews.pl”, by dostarczyć Ci inspirację i chwilę rozwojowego wytchnienia. Szczególnie w tym skomplikowanym czasie, w którym dbałość o siebie, swoją wydajność i uważność, zyskują nowe znaczenie.

Naszą publikację podzieliliśmy na 4 obszary:

✔ Real time: Employer branding a koronawirus
✔ Rekrutacja – jak robić to dobrze
✔ Współczesny lider i jego wyzwania
✔ Offboarding, czyli sztuka rozstania

W ebooku przeczytacie m.in. o tym, czego potrzebują pracownicy w czasach pandemii, jakie są etapy rekrutacji i czemu tak właściwie służą czy jakie trudne sytuacje mogą wystąpić podczas rozmowy rozstaniowej z pracownikiem i jak sobie z nimi radzić.

Aby odpowiedzieć na stojące przed nami wyzwania, liderzy HR muszą realizować strategię zarówno zapewniającą bezpieczeństwo i produktywność ludzi, jak i budującą odporną biznesowo firmę. Liczymy, że teksty naszych HRnewsowych redaktorów pomogą Ci w wytyczeniu kierunków działania.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do „TOP 10 of HRnews.pl” wystarczy, że dołączysz do grona subskrybentów newslettera naszego portalu. Dzięki temu, oprócz samego ebooka, będziesz otrzymywać od nas najświeższą porcję HR-owych newsów – artykułów poradnikowych, felietonów czy raportów. Dostarczymy Ci też informacje na temat praktycznych HR-owych narzędzi i rozwiązań, które mogą wspomóc Twoją organizację.

Zapisy do newslettera znajdziecie tutaj -> https://hrnews.pl/newsletter/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER