PUBLIKACJE AUTORA
  • Awans czy stagnacja? Tylko 18% Polaków zna warunki awansów i podwyżek

    Awans czy stagnacja? Tylko 18% Polaków zna warunki awansów i podwyżek0

    Tylko ⅓ osób pracujących w Polsce twierdzi, że obecny pracodawca oferuje im możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego. Powodów może być kilka: niektóre firmy szukają w ten sposób oszczędności, inne zaczynają porządkować swoje procesy i dbać o doświadczenia pracowników i pracowniczek.

  • Pracownik od OZE na wagę złota

    Pracownik od OZE na wagę złota0

    Zieloni superbohaterowie ratujący nas przed klimatyczną zagładą – specjaliści od OZE. Bez nich ekologiczne plany firmy to tylko zieleń w kuchni.

  • Zbalansowani: młode pokolenie redefiniuje myślenie o pracy

    Zbalansowani: młode pokolenie redefiniuje myślenie o pracy0

    Młodzież coraz lepiej rozumie, jak ważne jest dążenie do zachowania równowagi w życiu. Z jednej strony doceniają potrzebę zdobywania doświadczenia zawodowego, z drugiej – cenią sobie zdrowie psychiczne, rozwój osobisty i relacje z bliskimi. Wskazuje to na ich dojrzałe podejście do przyszłości i przygotowanie do stawienia czoła wyzwaniom.

  • Co druga osoba w wieku 18-35 lat doświadcza mobbingu

    Co druga osoba w wieku 18-35 lat doświadcza mobbingu0

    Wszyscy wiedzą o tym, że występuje, ale wciąż nie mówimy o tym wystarczająco dużo i głośno. Dosięga nas nie tylko w pracy, ale też w szkołach i innych instytucjach. Zawsze powoduje bolesne straty.

  • Polskie kobiety mogą więcej niż myślą

    Polskie kobiety mogą więcej niż myślą0

    W opinii 63 proc. badanych pewność siebie nie jest cechą wrodzoną, ale można nad nią pracować. Okazuje się, że częściej przekonanie, że można budować własną pewność siebie dotyczy kobiet.

  • Czy Twoja firma za to płaci?

    Czy Twoja firma za to płaci?0

    Inwestycja w zdrowy ruch pracowników to korzyść zarówno dla niego, jak i dla firmy. Jakie zmiany są konieczne, aby przełamać schematy i szerzej spojrzeć na potrzeby ludzi w organizacjach? Owocowy czwartek i latte z mlekiem sojowym to za mało, aby realnie zatroszczyć się o dobrostan zatrudnionych osób.

  • Inkluzywność vs. racjonalne usprawnienia

    Inkluzywność vs. racjonalne usprawnienia0

    Dopasowanie miejsca pracy do różnorodnych potrzeb przekłada się bezpośrednio na większą produktywność zespołu, mniejszą rotację pracowników czy szerszy dostęp do nowych talentów.

  • Pracownik pod napięciem: stres w pracy w polskim wydaniu

    Pracownik pod napięciem: stres w pracy w polskim wydaniu0

    W Polsce niecałe 16 proc. badanych osób uważa, że ​​ich pracodawca w pełni wspiera ich dobre samopoczucie psychiczne.

  • Niechciana prawda: Polacy, krytyka i syndrom oszusta cz.1

    Niechciana prawda: Polacy, krytyka i syndrom oszusta cz.10

    Wciąż mamy wiele do nauczenia się, jeśli chodzi o reagowanie na krytyczne słowa. Tylko niespełna połowa badanych sądzi, że umie (18%) lub raczej umie (26%) je odbierać.

  • Zdrowie psychiczne pracowników w Polsce – niepokojące dane

    Zdrowie psychiczne pracowników w Polsce – niepokojące dane0

    Temat zdrowia psychicznego pracowników pozostaje wciąż istotnym problemem dla polskiego biznesu. Mimo wielu inicjatyw, programów wsparcia i kampanii społecznych, które miały miejsce szczególnie w trakcie pandemii Covid-19, aktywni zawodowo wciąż borykają się z wieloma problemami..

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER