HR w dobie nowego modelu pracy

HR w dobie nowego modelu pracy

Tego nie może przegapić żaden Lider HR! 24-25 maja w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie, odbędzie się konferencja „HR w dobie nowego modelu pracy”. Będzie to bez wątpienia największe spotkanie decydujących o kształtowaniu strategii HR w Polsce – grono samych prelegentów liczy ponad 40 ekspertów!

Konferencja poświęcona będzie najważniejszym trendom i wyzwaniom, przed którymi stoją dziś osoby odpowiedzialne za obszar Human Resources w firmach:

  • Nowa rola i oczekiwania wobec HR Business Partnera – kiedy myśleliśmy, że najgorsze (czas pandemii) już za nami, za wschodnią granicą rozpoczął się kolejny dramat, który bez wątpienia wpływa na kształtowanie polityki HR w firmach. Ta sytuacja uzmysłowiła nam wszystkim, że zespoły HR są (powinny być) przygotowane na możliwość podejmowania decyzji biznesowych, bez których działanie organizacji w VUCA nie będzie możliwe. Dotyczy to wszystkich obszarów: rekrutacji, retencji, L&D czy zarządzania talentami oraz zadbania o taki rozwój organizacji, który zapewni pracownikom zdobycie niezbędnych kompetencji.
  • Dane – klucz do pełnej wiedzy o organizacji. Zasoby informacji gromadzone w działach HR to skarbiec wiedzy na temat kondycji całej organizacji. Właściwa analiza uporządkowanych danych pozwala nie tylko na wnikliwą analizę obecnej sytuacji, ale i lepsze planowanie przyszłości oraz widoczność stanu procesów.
  • Wynagrodzenia i benefity po nowemu – zamieszanie z Polskim Ładem, wzrastająca presja płacowa przy galopującej inflacji i wzroście kosztów pracownika, oczekiwania nowych form gratyfikacji pozafinansowej – to wszystko na nowo definiuje sposób wynagradzania i motywowania w firmach. Jakie strategie i rozwiązania zostaną wdrożone? Co nowego oferuje rynek dostawców?
  • Walka o Talenty – dziś ludzie w firmie to nie zasób, ale kapitał, który należy pozyskać, zainwestować w niego i zatrzymać go w organizacji, której kultura będzie jednocześnie magnesem dla najlepszych kandydatów z rynku. Jak dbać o dobrostan psychofizyczny pracowników i co dziś oznaczają słowa „motywacja” i „zaangażowanie”?
  • Uwaga NOWOŚĆ – pierwszy raz w Polsce Agile w HR -bo hasło „zwinny” to już nie tylko modna fraza, ale realna zmiana.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Będzie to bez wątpienia największe spotkanie liderów HR w Polscegrono samych prelegentów liczy ponad 40 ekspertów!
  • Tylko praktycy – tylko praktyka ta idea przyświeca naszemu wydarzeniu– konferencja to zbiór najciekawszych case studies z rynku!
  • Rozbudowana agenda: każdy będzie mógł wybrać spośród sesji wspólnych i aż 7 sesji równoległych!
  • Po raz pierwszy w Polsce – jedna ścieżka tematyczna w pełni poświęcona metodyce zwinnej agile w HRze! 

Szczegółowe informacje: www.strategiehr.pl

Kontakt:

Joanna Jamka
Dyrektor działu konferencji, ADN Akademia
E-mail: joanna.jamka@adnakademia.pl; konferencje@adnakademia.pl
Tel. 503455614

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER