Starbiter – nowe narzędzie rekrutacyjne

Starbiter – nowe narzędzie rekrutacyjne

Starbiter to aplikacja mobilna, stworzona w celu wsparcia pracodawców w procesie znajdowania personelu na krótkie zlecenia, trwające od 5 godzin do 5 dni. Aplikacja ułatwia kontakt firm lub organizacji pozarządowych z osobami poszukującymi pracy.

Firmy korzystają ze Starbiter w celu zarządzania pilnymi potrzebami rekrutacyjnymi lub zwiększonymi nakładami pracy w szczytach sezonu. Studenci oraz inne osoby dysponujące czasem wolnym mogą używać Starbiter w celu zdobycia dodatkowego dochodu i wzbogacenia doświadczenia zawodowego.

Płatna praca krótkoterminowa

Firmy publikują zlecenia płatne w Euro. Użytkownicy otrzymują powiadomienia dotyczące zleceń w ich okolicy, które mogą przejąć posługując się aplikacją. W momencie publikowania zlecenia firma może wybrać sposób płatności: na miejscu tudzież przez pośrednictwo Starbiter.

Wzbogacenie doświadczenia – wolontariat

Wprowadziliśmy w obrót wirtualną monetę Starbiter Bit, którą użytkownicy otrzymują za darmo przy weryfikacji ich konta po rejestracji.

Bitów nie można wymienić na inną walutę, można z nich korzystać w celu proszenia o wykonanie zleceń innych użytkowników Starbiter oraz nagradzanie ich pomocy. W celu skorzystania z bitów wystarczy opublikować zlecenie oraz jego szczegóły (miejsce, czas trwania, cena w bitach), a pierwszy zainteresowany użytkownik będzie miał szansę przejąć turę.

Organizacje pozarządowe mogą znaleźć wolontariuszy dla organizowanych wydarzeń i inicjatyw poprzez opublikowanie zwykłego zlecenia poprzez aplikację.

Anty-bitcoin

Bity są przeciwieństwem bitcoin z paru względów:

  • Mają wspierać wolontariat oraz inicjatywy społeczne, a nie rosnąć w wartości;
  • Są przyznawane za darmo wszystkim użytkownikom Starbiter, a nie kupowane;
  • Liczbę posiadanych bitów zwiększasz jedynie pomagając innym z Twojej okolicy.

Pobierz aplikację i szybko znajdź pracowników lub ture do przejęcia w Twojej okolicy!

 

Źródło: Starbiter

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER