• Artykułów
  ADMINISTRATOR

  Joanna

PUBLIKACJE AUTORA
 • „Od tyrana do lidera” – rozmowa Małgorzatą Bieniaszewską

  „Od tyrana do lidera” – rozmowa Małgorzatą Bieniaszewską0

  Zachęcamy do lektury pierwszego artykułu z cyklu #HRonAIR, który stanowi zapis podcastu – rozmowy Kuby Sito z Małgorzatą Bieniaszewską – businesswoman i mentorką. #HRonAIR to miejsce spotkań z inspirującymi ludźmi, którzy podążają za trendami, z odwagą podejmują wyzwania, jakie stawia przed nimi nowa rzeczywistość i wreszcie – którzy z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą i

 • Happines manager – jak dbać o szczęście pracowników?

  Happines manager – jak dbać o szczęście pracowników?0

  Jeszcze kilka lat temu nikt nie łączył ze sobą pojęć „szczęście” i „praca”. Jednak rynek ulega dynamicznym zmianom. Firmy zaczęły dostrzegać, że usatysfakcjonowane i zaangażowane zespoły, pracujące przy tym z pasją, znacząco zwiększają efektywność. Szczęśliwi pracują lepiej? Atmosfera w pracy staje się coraz ważniejszym czynnikiem branym pod uwagę przy wyborze pracodawcy, a my już dziś

 • COVID-19 w zakładzie pracy – wyzwanie epidemiologiczne i prawne okiem ekspertów

  COVID-19 w zakładzie pracy – wyzwanie epidemiologiczne i prawne okiem ekspertów0

  Pandemia COVID-19 powodowana przez koronawirusa SARS-CoV-2 stawia przed przedsiębiorcami wiele wyzwań. Prawidłowe funkcjonowanie zakładów pracy w nowej rzeczywistości narzuconego rygoru sanitarnego, a co za tym idzie, utrzymanie produkcji i miejsc pracy, to obecnie priorytet. Jak wobec tego przeprowadzić firmę przez ten trudny czas i na co zwrócić uwagę? Przygotowanie planu Przede wszystkim ważne jest podejście proaktywne.

 • Jak technologia pozwala oswoić się ze zmianami?

  Jak technologia pozwala oswoić się ze zmianami?0

  Najskuteczniejsze firmy to takie, które nie działają na rynku tylko reaktywnie, ale wyznaczają trendy w obszarach digitalizacji czy automatyzacji.

 • #workingfromhome Profesjonalny, czyli jaki?

  #workingfromhome Profesjonalny, czyli jaki?0

  Jedni zakładają szpilki na zebranie online, inni zostają w kapciach…

 • Innowacyjne technologie w rekrutacji – wywiad z Maciejem Michalewskim

  Innowacyjne technologie w rekrutacji – wywiad z Maciejem Michalewskim0

  Wywiad z Maciejem Michalewskim, prezesem zarządu Element, o innowacyjnych technologiach wspierających procesy rekrutacyjne.

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER