Rozwój pracowników przenosi się do świata wirtualnego

Rozwój pracowników przenosi się do świata wirtualnego

Nowatorskie rozwiązania w zakresie rozwoju pracowników oparte o cyfrowe technologie zostały docenione przez jury największego w Polsce konkursu branży eventowej MP Power Awards®.

Firma doradczo-szkoleniowa 4Results razem z centrum szkoleniowo-konferencyjnym Digital Knowledge Village otrzymały prestiżową 1. nagrodę w kategorii „Digital” na największej gali branży eventowej MP Power Awards®.

Nagroda została przyznana za projekt „Wirtualna rzeczywistość (VR) drogą do budowania nowoczesnego przywództwa”. To wyróżnienie dla organizowanej w styczniu br. przez obydwie firmy konferencji „Zmień Kurs przywództwa” (obejrzyj filmowe podsumowanie: https://youtu.be/X-nEllEAjOM), jak i cały projekt „Dive Culture” – w którym stosuje się wirtualną rzeczywistość do rozwoju liderów.

Sławek Błaszczak, partner zarządzający 4Results: „Nie spodziewałem się tego wyróżnienia. Ścigaliśmy się z ogromnymi firmami i projektami z finansowym rozmachem. Tymczasem nasz budżetowo skromny, ale absolutnie innowacyjny na skalę światową projekt został doceniony. Niezwykle się cieszę i dziękuję całemu zespołowi 4Results i DKV”.

W budynku Digital Knowledge Village znajduje się bowiem należące do 4Results Centrum Wirtualnej  Rzeczywistości. W nim liderzy mogą przenieść się na moment do łodzi podwodnej Santa Fe, wykonując misje, które kiedyś realizował kapitan amerykańskiej marynarki wojennej, a obecnie mówca i ekspert przywództwa David Marquet (partner projektu). Następnie efekty misji stanowią bazę do dyskusji i ćwiczeń w rozwoju przywództwa i lepszej komunikacji w zespołach. Szczegóły rozwiązania dostępne są pod linkiem: https://dive.4results.pl/start.

 „Bardzo się cieszymy, że projekt mógł odbyć się u nas i z nami. Że mogliśmy się zaangażować w ten świetny event. Że nasza infrastruktura  umożliwiła naszemu Partnerowi 4Results rozwinąć swój digitalowy biznes i stać się jeszcze bardziej cyfrowym” – mówi Agnieszka Chaber-Tomczak, New Business Director Digital Knowledge Village.

Tegoroczna Gala MP Power Awards® była wyjątkowa. Odbyła się prawie całkowicie wirtualnie – co prawda funkcjonowało studio z prowadzącymi, była scena z tancerzami, były  pokazy iluzjonisty, ale nominowani i cała widownia zasiedli przed ekranami w domach i biurach. Po każdym ogłoszeniu wyników łączono się telekonferencyjnie z laureatami.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER