[ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU] Jak praca zdalna wpłynie na politykę szkoleń?

[ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU] Jak praca zdalna wpłynie na politykę szkoleń?

AKTUALIZACJA

Znamy już laureata naszego konkursu! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadsyłanie zgłoszeń i podzielenie się swoimi refleksjami w temacie przyszłości szkoleń.

Pragniemy ogłosić, że zwyciężczynią naszego konkursu została Pani Karina S., której serdecznie gratulujemy i z którą skontaktujemy się w celu przekazania nagrody!

Wszystkich Państwa chcemy natomiast zachęcić do zapoznania się ofertą eTutor. Zachęcamy też do lektury naszej recenzji tej platformy: Angielski w dobie kwarantanny – zdalnie, efektywnie i z dużą obniżką kosztów


Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele firm musiało przestawić się w pełni na pracę zdalną. Część z nich nigdy przedtem nie miała takich doświadczeń, więc było to nie lada wyzwanie.

Na razie trudno przewidzieć, jak długo przyjdzie nam funkcjonować w tej nowej rzeczywistości i kiedy wrócimy do biur. A może część organizacji będzie tak efektywnie pracować zdalnie, że w ogóle nie podejmie decyzji o powrocie do przestrzeni biurowej?

Niewiadomych jest wiele. Wśród nich pojawia się też pytanie o to, jak będą w najbliższej przyszłości wyglądać szkolenia w organizacjach. Zdecydowana większość szkoleń stacjonarnych ze względu na sytuację musiała zostać odwołana. Część z nich przeniosła się do online’u. Jest też wiele firm, które od lat prowadziły szkolenia online, dlatego świetnie odnajdują się w obecnej sytuacji. Ale jak to będzie wyglądało w perspektywie nadchodzących miesięcy?

Wspólnie z platformą eTutor przygotowaliśmy dla Was konkurs! 

Podzielcie się nami swoimi spostrzeżeniami w powyższym obszarze i przygotujcie odpowiedź na pytanie: Jak praca zdalna wpłynie na zmianę polityki szkoleń w najbliższej przyszłości?

Autor najciekawszej odpowiedzi wyłonionej przez jury otrzyma dostęp do platformy językowej eTutor na 3 miesiące dla całej swojej firmy!

Jest więc o co walczyć!

Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy przesyłać na adres: paulina.piotrowska@agencjagrow.pl

W tytule maila wpiszcie słowo „Konkurs”.

Czas na przesyłanie odpowiedzi macie do 7 maja. Zwycięzcę naszego konkursu ogłosimy natomiast w aktualizacji tego tekstu 8 maja.

Zachęcamy do udziału w zabawie!

Odsyłamy Was też do strony eTutora, gdzie znajdziecie wszystkie informacje na temat platformy i jej możliwości: www.eTutor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER