Startuje KONKURS #HRHero!

Startuje KONKURS #HRHero!

Jesteś strategiem, doradcą, facylitatorem, inicjatorem. Wspierasz i motywujesz. Wyznaczasz nowe kierunki, budujesz mosty porozumień, wdrażasz skuteczne rozwiązania. Jesteś blisko potrzeb pracowników i wsłuchujesz się w ich głosy. Zasiadasz przy jednym stole z menedżerami i liderami, którzy również potrzebują Twojego wsparcia. Wykonujesz mnóstwo wartościowej pracy! Ale kiedy ostatni raz doceniłaś/doceniłeś swój trud? Weź udział w konkursie HR Hero – pokaż, jak realizowane przez Ciebie projekty pozytywnie wpłynęły na organizację i pracujących w niej ludzi. 

Rola HR i jego strategiczna funkcja rośnie z każdym rokiem. W niestabilnym, kruchym i często niezrozumiałym świecie przed organizacjami piętrzą się wyzwania, które z jednej strony wymagają od HR-u długodystansowego spojrzenia, a z drugiej – uważności na to, co tu i teraz. Autentyczność, brak maski i udawania, otwartość na dialog i odwaga do działania to dziś podstawa budowania trwałych relacji i stabilnej kultury organizacji. 

HR znaczy HERO

Za Tobą wiele intensywnych miesięcy…cały łańcuch niecodziennych zdarzeń i nagłych wyzwań zawodowych. Pandemia, globalne kryzysy, inflacja, zmiany w przepisach prawnych…Nowe strategie, formuły pracy, nowe oczekiwania i potrzeby pracowników na różnych szczeblach. To niezwykle wymagający czas, dlatego tym bardziej warto wzmocnić się i zadbać również o własne zasoby.

Jak to zrobić? Czerpiąc energię z wartościowych działań i doceniając swoje supermoce! 

HR-owcu, jesteś bohaterem! Spójrz na zrealizowane przez Ciebie projekty i uchwyć pozytywne momenty. Jakie pomysły udało się wdrożyć w firmową codzienność? Które koncepcje były najskuteczniejsze? Jakie inicjatywy okazały się wspierające i wzmacniające zespoły? 

Podziel się swoimi refleksjami, obserwacjami i dobrymi praktykami. Zapraszamy do udziału w konkursie HR Hero, którego partnerami są firmy Sodexo Benefits and Rewards Services Polska, Extended Tools, eTutor oraz HR Power Mentor.


Jak dołączyć do konkursu? 

  • Opisz krótko i w dowolnej formie projekt HR, który miał wpływ na Twoją organizację i dzięki któremu Twoje działania przełożyły się na biznes i poczucie zadowolenia wśród pracowników (wypowiedź powinna mieć maksymalnie 1500 znaków).

  • Zgłoszenie wyślij do 02.12.2022 r., uzupełniając formularz na stronie: https://twoje.sodexo.pl/hrhero


Na trzech laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody, a także tytuł HR Hero.

Laureaci  będą również gośćmi webinaru HRonAir  (15 grudnia).

I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE
Karta  Sodexo o wartości 1000 zł netto. Karta Sodexo o wartości 800 zł netto. Karta Sodexo o wartości 500 zł netto.
Udział w kursie Iwony Wencel „Budowanie Twojej siły, pozycji i autorytetu w firmie” (w tym 12 grupowych mentor live sessions). Jednogodzinne indywidualne spotkanie mentorskie z Iwoną Wencel. Książka Iwony Wencel „#HROdNowa. 10 postaw na nowe czasy”.
Udział w szkoleniu certyfikacyjnym Extended DISC + 5 analiz.

 

Analiza indywidualna Extended Disc, feedback z Romeo Grzębowskim oraz książka „Rozwiń skrzydła”. Analiza indywidualna Extended Disc, feedback z Romeo Grzębowskim.
Mentoring językowy
z Łukaszem Sennikiem, Head of Studies w eTutor, autorem podcastu Sennik HR.Kurs języka angielskiego online (General, Travel & Business) / 24 miesiące.Roczny kurs językowy online dla 3 osób towarzyszących. Język do wyboru: niemiecki, hiszpański, włoski, francuski
Kurs języka angielskiego online (General, Travel & Business) / 12 miesięcy

Roczny kurs językowy online dla 2 osób towarzyszących. Język do wyboru: niemiecki, hiszpański, włoski, francuski

Kurs języka angielskiego online (General, Travel & Business) / 12 miesięcy

Roczny kurs językowy online dla 1 osoby towarzyszącej. Język do wyboru: niemiecki, hiszpański, włoski, francuski

WAŻNE. Wsparcie dla pracowników ukraińskich

Każda firma biorąca udział w konkursie HR Hero otrzyma dla swoich pracowników prezent w postaci kursu języka polskiego po ukraińsku.

Z darmowego, podstawowego kursu online, organizowanego przez eTutor, będą mogli skorzystać wszyscy pracownicy ukraińscy oraz pracownicy polscy, aby mogli przekazać dostęp do kursu obywatelom Ukrainy, których prywatnie wspierają.

#doceńTO #dziękujemyHR #HRhero

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER