#TrendyHR_2018 – badanie dla HR i o HR

#TrendyHR_2018 – badanie dla HR i o HR

Już po raz trzeci chcielibyśmy zaprosić Państwa do przekrojowego badania HR-owych potrzeb i wyzwań. Jako organizatorzy cyklicznych wydarzeń dla HR-owców i EB-owców,  na bieżąco śledzimy trendy i pozostajemy w nieustającym dialogu z naszymi uczestnikami, którzy priorytetyzują wyzwania HR-owe w sposób właściwy dla reprezentowanych dla siebie branż i tendencji rynkowych. Zainspirowało nas to do uruchomienia jednej z najszerzej zakrojonych inicjatyw badawczo-obserwacyjnych na polskim rynku – #TrendyHR.

Podobnie jak w zeszłym roku pytamy nie tylko o trendy i swoiste „mody” w obszarze HR, ale też o rzeczywiste wyzwania mierzone między innymi alokacją budżetów przeznaczanych na różne procesy związane z kapitałem ludzkim. Dla przykładu obszary rekrutacji pracowników i budowania zaangażowania w zeszłorocznym badaniu okazały się najistotniejsze dla naszych Respondentów. Mamy nadzieję, że również Państwo jesteście ciekawi, czy ta tendencja zmieniła się po roku.

Korzystając z tego, że będziemy porównywać wyniki z ubiegłego roku, jesteśmy w stanie odpowiedzieć Państwu na pytania o kierunki zmian i ich dynamikę na przestrzeni 2017/2018.

Biorąc udział w badaniu zyskujecie Państwo unikalną szansę przyczynienia się do zarysowania szczegółowego obrazu polskiego HR, jego wyzwań, trendów i „bolączek”. Liczymy, że pozwoli to Państwu trafniej argumentować potrzeby funkcji HR w dyskusjach z Zarządem lub podjąć działania zanim zrobi to Państwa konkurencja.

Oczywiście także jako pierwsi otrzymacie Państwo dostęp do wyników (w marcu 2018 r.).

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu – to tylko kilka minut Państwa cennego czasu!

Link do badania: http://trendyhr.com/

 

Źródło: Studio Wiedzy

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER