Dzień dobry!

Dzień dobry!

Funkcja HR przechodzi wizerunkową i świadomościową ewolucję. Dzisiaj HR ma nie tylko zarządzać „kapitałem ludzkim”, ale też uczestniczyć w procesach biznesowych, wspierać zarząd i tworzyć w firmie takie warunki, by rozwijała się ona jak najlepiej. Do tego potrzeba interdyscyplinarnych kompetencji – i tutaj z pomocą przychodzi HRNews, któremu przyświecać będą trzy kluczowe hasła: informacja, inspiracja, edukacja. Mamy ambicję, aby – w dobie technologicznych rewolucji – stał się kompleksowym narzędziem wspierających Was w codziennej pracy.

W celu uporządkowania naszych „contentowych ambicji”, proponujemy Wam następujące kategorie:

TOP NEWS –najgorętsze HR-owe tematy.

CASE’OWNIA HR– tzw. „mięso” – konkretne rozwiązania/ wdrożenia/ dobre praktyki w organizacjach. Tu tutaj możecie pochwalić się innowacjami wprowadzonymi w swoich firmach.

FELIETON HR – odautorskie komentarze dotyczące kondycji polskiego HR-u

NA CZASIE – monitoring rynku pracy, raporty, statystyki.

OFFTOPIC HR–  artykuły idealne do porannego „rozruchu” 🙂

PRAWO – bo wszystkie HR-owe inicjatywę muszą być osadzone w prawych realiach. „Prawo” to jedna z najbardziej popularnych sekcji na naszym portalu.

Niezmienne zapraszamy ambitnych HR-owych redaktorów do współpracy. Każdy autor otrzymuje „prywatny mikroblog” – z historią publikacji i informacjami kontaktowymi. Chcemy spierać Wasz personal branding!

Pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na komentarze i propozycje usprawniania funkcjonalności portalu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam udanej lektury 🙂

Pozostajemy w kontakcie!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER