Gratuluję i dziękuję – rzecz o docenianiu pracowników

Gratuluję i dziękuję – rzecz o docenianiu pracowników

Mimo że „Dzień Doceniania” wciąż należy go grona świąt nietypowych, o roli doceniania mówimy coraz częściej i głośniej. Wiele firm decyduje się na wprowadzenie i pielęgnowanie kultury wdzięczności w sposób strategiczny. To ważne szczególnie teraz. W zmienionych warunkach pracy pracownik może mieć poczucie, że nie wszystko, co robi, jest zauważone. Dodatkowo w związku z izolacją oraz zmianami na rynku pracy mogą wzrastać różne obawy pracownika, dlatego tym bardziej teraz warto być uważnym i doceniać. Jak robić to w sposób zapamiętywany i oryginalny? Podpowiadamy!

Koniec z festiwalem benefitów

Niewątpliwie pandemia przedefiniowała podejście do benefitów i „przetasowała” ofertę dostępnych świadczeń. To, co było eksponowane w ogłoszeniach o pracę jeszcze kilkanaście miesięcy temu, teraz straciło na znaczeniu. A co zyskało? Działania i gesty wspierające komfort pracy i wellbeing pracowników. Z raportu Deloitte Trendy HR 2020 wynika, że 71% liderów organizacji w Polsce wie, że dobre samopoczucie pracowników jest ważne lub bardzo ważne dla osiągnięcia przez firmy sukcesu. Dlatego tak istotne jest systemowe wspieranie dobrostanu zatrudnionych. Jednym ze sposobów na skuteczne powiedzenie „dziękuję” pracownikom i jednoczesne zadbanie o ich samopoczucie jest usługa NUTRIDOME Benefit.

Dobrostan pracowników – właśnie ta idea przyświecała nam w stworzeniu usługi NUTRIDOME Benefit. Chcieliśmy wyposażyć pracodawców w swoiste „narzędzie” do motywowania i doceniania. Proponujemy bogatą ofertę ekskluzywnych, wyselekcjonowanych kosmetyków, które można wykorzystać przy różnych okazjach – świętach, urodzinach, na zakończenie ważnego projektu. Nasi klienci cenią we współpracy z nami fakt, że gwarantujemy elastyczność i swobodę doboru prezentów. Dostosujemy się i do budżetu, i do oczekiwań – tak genezę powstania usługi NUTRIDOME Benefit opisuje Emilia Wójcicka, Project Manager.

Korzyści dla firmy i dla pracownika

NUTRIDOME Benefit to unikatowa usługa na polskim rynku – z jednej strony niesie za sobą korzyści wizerunkowe dla firmy i pomaga się wyróżnić, z drugiej wzmacnia wellbeing pracowników – to chwila relaksu, odprężenia, odpoczynku od często stresującej codzienności. Zestawy prezentowe skomponowane z kosmetyków NUTRIDOME działają na wszystkie zmysły – zapach, wzrok, dotyk. Wszak w docenianiu najważniejsze są pozytywne emocje.

Doceniać warto zawsze! To źródło pozytywnego wzmocnienia i motywacji – tak ważnych w dzisiejszych, skomplikowanych czasach. Gest w stronę pracownika wpływa na jego poczucie satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. W dobie pracy zdalnej docenienie – nawet drobne i symboliczne – jest bardzo istotne. W związku z faktem, że widzimy się rzadziej, a komunikacja czasem „kuleje”, pracownik może mieć poczucie, że jego wysiłek jest niezauważalny. Zastanawiając się, jak – jako lider i szef – mogę powiedzieć „dziękuję” naszym pracownikom, zdecydowałem się skorzystać z usługi NUTRIDOME Benefit. Doceniam i doskonałą jakość prezentów, i kompleksowe zaopiekowanie – od zamówienia po realizację (pod drzwi!) – komentuje Łukasz Jarota, Dyrektor Zarządzający Agencji Grow.

O NUTRIDOME Benefit:

NUTRIDOME Benefit to usługa biznesowa stworzona przez markę NUTRIDOME – sklep z wyselekcjonowaną ofertą kosmetyków marek premium, nutrikosmetyków wspierających urodę od wewnątrz i wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, regeneracji oraz odżywienia skóry i włosów. Dedykujemy ją m.in. właścicielom firm, przedstawicielom działów HR oraz organizatorom eventów. Chcemy wspierać ich w obdarowywaniu prezentami pracowników, klientów i kontrahentów.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER