HR Summit 2022

HR Summit 2022

HR-owcu, dołącz do blisko setki uczestników 9 edycji HR Summit!

  • Zastanawiasz się, jak zarządzać działem HR w trudnych i zmiennych czasach?
  • Chcesz sprawdzić, jak nowocześnie rekrutować, aby przyciągnąć nowe talenty?
  • Nie wiesz, jak zbudować zróżnicowane i lepsze miejsce pracy dla Twoich pracowników?
  • Zastanawiasz się, jak działaniami EB wyróżnić się na rynku i jak angażować Twoich pracowników, aby to oni byli najważniejszymi ambasadorami Twoje marki?
  • Chcesz wiedzieć, w jaki sposób wykorzystywać analitykę danych, sztuczną inteligencję oraz automatyzację w pracy swojego działu?
  • Zastanawiasz się, jak angażować i inspirować swoich pracowników? Jak zbudować silny zespół oraz jak utrzymywać dobre relacje z ludźmi?
  • Chcesz dowiedzieć się, jak projektować wyjątkowe doświadczenia pracowników, aby zatrzymać najlepsze talenty?

Przed każdym HR-owcem stoi szereg wyzwań wymagających ogromnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, dlatego w dniach 19-20 września 2022 r. spotykamy się w Warszawie podczas Kongresu HR Summit. Podczas 9 edycji wydarzenia będziemy mówić o tym co najważniejsze w pracy działów HR, dyskutować, tworzyć nowe idee, wymieniać się pomysłami.

Dołącz do naszej społeczności i wnieś swoje doświadczenia do jednej z najbardziej wartościowych platform dla środowiska HR na polskim rynku.

Poznaj doświadczenia takich firm jak m.in.: Grupa CIECH, MODIVO, TREFL, IKEA, YES Biżuteria, FM Logistic, LUX MED., PSE Innowacje.

Dajemy Ci inspiracje, wiedzę, możliwość poznania znakomitych praktyków, czas na networking oraz możliwość rozwoju. W zamian liczymy na Twoją obecność i zaangażowanie oraz otwarty umysł. Do zobaczenia podczas 9. Kongresu HR Summit.

Organizatorem kongresu jest Puls Biznesu, partnerami RK Legal, Iron Mountain Polska, Benefit Systems. Patronem medialnym jest HR News.

Baner

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER