Warto doceniać, bo docenianie w pracy ma moc!

Warto doceniać, bo docenianie w pracy ma moc!

Docenianie, regularny feedback czy okazywanie szacunku w miejscu pracy są dla wielu pracowników ważniejsze niż benefity i często mają kluczowy wpływ na decyzję o związaniu się na dłużej z pracodawcą. Dlatego tak ważne jest tworzenie kultury doceniania w miejscu pracy. Zapraszamy na konferencję „FUN at Work Summit 2019”, organizowaną przez AmRest i HRM Institute, której tematem przewodnim będzie docenianie w pracy.

Doceniony pracownik, to pracownik radosny, zaangażowany, efektywny i lojalny wobec pracodawcy. Tymczasem wg Raportu „Indeks Doceniania”(Preeshare) tylko 53% pracowników czuje, że ich praca jest doceniana. Można śmiało postawić tezę, że ci, którzy nie czują się doceniani, podobnie nie cenią swojej pracy i pracodawcy. Czy stać nas na to, żeby takie poczucie miała niemal połowa pracowników?

Jak sprawić, żeby pracownicy w organizacji czuli się doceniani? Czy warto wprowadzić w firmie system doceniania? Jak przekazywać informacje zwrotne?

Na te tematy porozmawiamy już 20.03.2019 w czasie konferencji Fun at Work Summit 2019, na którą zapraszamy wszystkich, którzy chcą tworzyć miejsca pracy, w których dobrze się pracuje.

W programie konferencji znajdziesz same merytoryczne wystąpienia, w których znajdziesz:

  • dużą dawkę wiedzy i inspiracji,
  • najnowsze badania i trendy oraz narzędzia,
  • dobre praktyki AmRest, Microsoft, Deloitte, Nordea Bank, ING Tech, Allegro.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Belinda Parmar, CEO of The Empathy Business. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się również: Piotr Bucki (Bucki PRO), Kasia Zadrożna (AmRest), Anna Macnar (HRM Institute), Anna Łukawska (Deloitte), Iwona Borzym (Nordea Bank), Urszula Patyk (ING Tech), Katarzyna Cymerman (Microsoft), Jakub Semerda (Preeshare) oraz Jan Piętka (Allegro).

Dla czytelników HRNews.pl mamy 100 zł rabatu z kodem HRM_Fun_100.

Dzień po konferencji (21.03.) zapraszamy na warsztat Docenianie i feedback w pracy, który poprowadzą Anna Macnar (HRM Institute) i Kasia Zadrożna (AmRest).

Sprawdź program i zarejestruj się! funatwork.pl

Informacje praktyczne:

Fun at Work Summit 2019, 20.03.2019, Warszawa, ul. Mysia 3
Warsztat Docenianie i feedback w pracy, 21.03.2019, Warszawa, ul. T.Chałubińskiego 8
Organizatorzy: AmRest oraz HRM Institute
Partner Główny: Preeshare
Partnerzy / Wystawcy: Microsoft, MT Biznes, Activy, DailyFruits, HealthDesk
Patroni medialni: HRNews.pl, employerbranding.pl, hrpolska.pl, hrstandard.pl, Personel Plus, Magazyn Benefit, Magazyn Rekruter, Magazyn HR Business Partner, GoldenLine
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER