Znamy laureatów 6. edycji programu Best Quality Employer!

Znamy laureatów 6. edycji programu Best Quality Employer!

Certyfikacja Krajowa po raz szósty nagrodziła liderów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Wśród laureatów się znalazły się przedsiębiorstwa z różnych branż. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, nie odbyła się tradycyjna gala wręczenia statuetek.

Program Best Quality Employer od 2016 r nagradza pracodawców, którzy prowadzą efektywną politykę personalną. Tytuł Best Quality Employer otrzymują tylko firmy, które pozytywnie przejdą szczegółowe badanie i proces weryfikacji.

Pracownicy to najcenniejszy kapitał firmy, dlatego tak ważne jest zatrudnianie najlepszych. Zadanie, jakie stoi przed nowoczesnymi firmami to nie tylko bardziej efektywna rekrutacja, przyjazna polityka zatrudnienia i kultura organizacji, ale też skuteczna komunikacja i dbanie o wizerunek marki pracodawcy.

Program Best Quality Employer ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

– Jesteśmy dumni, że udało nam się nagrodzić tytułem Best Quality Employer 2021 tak wspaniałe marki. Otrzymanie tytułu jest potwierdzeniem wieloletniej i konsekwentnej pracy nad budowaniem marki pracodawcy a prowadzone w firmie odpowiednie praktyki kadrowe pomagają utrzymać wyszkolonych pracowników i przyciągać nowe talenty do zespołu – mówi Marcin Andrzejewski Dyrektor Programowy Certyfikacji Krajowej.

Covid-19 zmienił naszą rzeczywistość a obecna sytuacja postawiła nas wszystkich przed nowymi wyzwaniami, pracowników przed obawą utraty pracy a pracodawców przed nową rzeczywistością, która zmusiła większość do pracy zdalnej. Dostosowanie się do nowej rzeczywistości to duże wyzwanie, ale także potężny impuls do transformacji technologicznej i optymalizacji modelu pracy. To, jak firmy poradziły sobie w obliczu pandemii, z pewnością znajdzie odbicie w postrzeganiu ich marki pracodawcy dodaje.

Tytuł Best Quality Employer 2021 otrzymały poniższe firmy:

ALDI Sp. z o.o.

Grupa ATERIMA

Bank Gospodarstwa Krajowego

Bank Pekao SA

BIEDRONKA (JERONIMO MARTINS POLSKA S.A.)

Budimex SA

Coca-Cola HBC Poland & Baltics

Getin Noble Bank S.A.

LIDL Polska

Blachotrapez Sp. z o.o.

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Lisner Poznań

Mowi Poland S.A.

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o

Żabka Polska

Vorwerk Polska

RS Components

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

O Certyfikacji Krajowej

Certyfikacja Krajowa powstała w 2002 r. jako inicjatywa wspierająca mały i średni biznes w Polsce. Prowadzimy ogólnopolskie programy promocyjne, w których wyróżniamy i nagradzamy tytułami branżowymi najlepsze firmy w kraju. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści budowania świadomości i promocji marki.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER