Koniec odliczania przed online HR Maratonem!

Koniec odliczania przed online HR Maratonem!

To już ostatnie chwile przed największym wydarzeniem online HR w Polsce! Wszyscy zainteresowani zagadnieniami z zakresu HR, rekrutacji, employer brandingu i candidate experience będą mieli szansę wziąć udział w 5 webinarach z najlepszymi ekspertami w branży.

Co znajdziemy na Online HR Maratonie?

Online HR Maraton to ciekawa inicjatywa, w której każdy specjalista znajdzie coś dla siebie. Codziennie o jedenastej odbędzie się webinar, podczas którego specjaliści i praktycy będą się dzielić własnymi doświadczeniami.

W poniedziałek rozpocznie Izabela Bernau-Ławniczak, Head of Innovation w Very Human Services, która opowie o „Design Thinking w Zarządzaniu Human Resources”. We wtorek będziemy mieli szansę dowiedzieć się, jak budować strategię rekrutacyjną z uwzględnieniem candidate experience, a opowie o tym Dorota Sawicz, Dyrektor Personalny w Grupie LUX MED. Środa zostanie poświęcona employer brandingowi omówionemu na przykładzie Poczty Polskiej przez Agnieszkę Grzegorczyk, która jest Dyrektorem Zarządzającym Pionem Kapitału Ludzkiego w Poczta Polska S.A. Następnie Senior HR Business Partner w Deloitte, czyli Magdalena Smólczyńska, opowie o candidate experience na najwyższym poziomie. Maraton zakończy się w piątek spotkaniem z Tomaszem Pietrzakiem i Tomaszem Nalewajkiem, partnerami w Humanrise, którzy opowiedzą o tym, jak kultura organizacyjna zwiększa skuteczność organizacji.

Dzięki HR Maratonowi czeka nas mnóstwo wiedzy praktycznej, która przyda się zarówno doświadczonym, jak i początkującym rekruterom.

Jak wziąć udział w online HR Maratonie?

Online HR Maraton to cykl darmowych webinarów, podczas których specjaliści dzielą się swoją widzą. Każdy webinar trwa około 45 minut. Udział w nich jest bardzo prosty. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://maratonhr.pl. Dzięki temu na kwadrans przed każdym webinarem otrzymamy na maila link, który umożliwi nam udział w spotkaniu. Musimy jedynie posiadać komputer z dostępem do Internetu.

Zarejestrowanie się w wydarzeniu umożliwia udział we wszystkich webinariach, jednak możemy partycypować tylko w wybranych spotkaniach. Dla osób zarejestrowanych udostępnione będą też nagrania z poszczególnych wystąpień.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER