Od rekruterów dla rekruterów. Premiera ebooka „#beFREE – Freelancing & crowdstaffing”

Od rekruterów dla rekruterów.  Premiera ebooka „#beFREE – Freelancing & crowdstaffing”

Intensywny rozwój nowych technologii i online’owych narzędzi obserwowany w ostatnich latach sprawił, że przed rekruterami w jeszcze większym stopniu otworzyły się kolejne możliwości rozwoju kariery. Wiele osób zaczęło szukać odmiennego sposobu na życie i tym samym wzrosło zainteresowanie pracą na własnych zasadach – jako freelancer.

Praca na własną rękę dla osób, które nie miały z nią wcześniej do czynienia, to jednak wiele niewiadomych. Jakie są wszystkie argumenty „za” i „przeciw”? Jak krok po kroku założyć własną działalność? Z jakich narzędzi warto korzystać, by ułatwić sobie pracę rekrutera-freelancera? Jak robią to inni, którym już udało się osiągnąć sukces?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania, a także wiele innych cennych informacji, można znaleźć w ebooku przygotowanym przez platformę crowdstaffingową ReX Recruitment Exchange oraz firmę Antal.

Ebook „#beFree – Freelancing & crowdstaffing – poznaj wskazówki, narzędzia i historie sukcesu został stworzony przez rekruterów dla rekruterów. Pokazuje opcje i możliwości, szanse i zagrożenia, daje wolność i obnaża ograniczenia naszej pracy, która musi być powołaniem i sposobem na życie. Mam nadzieję, że znajdziecie tu dla siebie inspiracje, wskazówki i podpowiedzi, które wesprą Was w Waszych dalszych łowach! – zapowiada publikację Karolina Korzeniewska, ReX Manager, Antal Poland.

W ebooku można znaleźć m.in. teksty z praktycznymi wskazówkami rekruterów, którzy już od kilku lat z powodzeniem radzą sobie jako freelancerzy i zdecydowali się opowiedzieć o swoich doświadczeniach i największych wyzwaniach, a także podzielić się dobrymi praktykami. Oprócz tego publikacja zawiera artykuły na temat kosztów, terminów i zasad dotyczących zakładania jednoosobowej działalności gospodarczej, narzędzi i aplikacji, które usprawniają pracę freelancera czy też dotyczące budowania marki osobistej rekrutera w social mediach.

Cyfryzacja, modernizacja, internet i wideokonferencje otworzyły przed nami zupełnie nowe możliwości ekspansji naszych kompetencji, zasięgów i wiedzy. Naszą misją jest pomóc Wam ukierunkować ten potencjał dokładnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny i intratny – dodaje Karolina Korzeniewska.

Ebook można bezpłatnie pobrać na stronie ReX: https://join.recruitmentexchange.pl/#pobierz-ebook

Patronat medialny nad publikacją objęli Magazyn Rekruter, GoldenLine oraz HRnews.pl.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER