Trwa konkurs Top Payroll Manager Awards

Trwa konkurs Top Payroll Manager Awards

Top Payroll Manager Awards to pierwsza inicjatywa w Polsce podkreślająca transformację i nową rolę działów kadrowo-płacowych w organizacjach. Obecnie znacząco wykracza już ona poza funkcje ściśle administracyjne.

Dlatego też Fiabilis Consulting Group, chcąc promować ideę firm odpowiedzialnych, z misją, przyczyniających się do pozytywnych zmian społecznych, postanowiło zorganizować konkurs Top Payroll Manager Awards, który jest zaadresowany właśnie do specjalistów i managerów działów HR, kadr i płac oraz comp&ben.

Jak wziąć udział w konkursie? To proste! Wystarczy, założyć konto na stronie www.tpma.pl i wypełnić quiz składający się z 25 pytań. Od razu po wypełnieniu quizu uczestnik widzi jego rezultat. Jeśli jest pozytywny może przejść do kolejnego etapu, jakim jest przesłanie case study. Case powinien mieć maksymalnie 15 slajdów. Po rejestracji na stronie konkursowej można zapoznać się z przykładowym case study i zobaczyć, jak taki materiał może wyglądać. Nie narzucamy jednak sztywnej formy, ale zalecamy skupić się po prostu na wskaźnikach biznesowych i opisaniu projekt, z którego jest się dumnym. W case study nie trzeba prezentować żadnych wrażliwych danych.

Zgłoszenia można przesyłać do 16 marca. Uczestnicy konkursu zostaną poinformowani o wynikach 3 kwietnia. Natomiast 23 kwietnia odbędzie się gala wręczenia nagród.

W jury konkursu zasiadają: Małgorzata Ławnik, Dyrektor ds. personalnych w Kaufland, Wioletta Kandziak, Dyrektor Wykonawczy ds. Kadr w PKN ORLEN S.A., Monika Bentkowska Human Resources Director Central Europe w Sodexo, Grzegorz Baczewski, Dyrektor Generalny w Konfederacji Lewiatan, Beata Kapłon, Kierownik Działu Wynagrodzeń, Benefitów, Administracji Personalnej i Zarządzania Czasem Pracy w T-MOBILE POLSKA, Inga Chodorowska-Korpak, Dyrektor Organizacji i Zasobów Ludzkich w Grupie LafargeHolcim Polska, Łukasz Prasołek, ekspert i trener z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, Ewa Dolegacz, Compensation & Benefits, HR Administration & Payroll Manager w BASF, Romualda Walczak, Payroll Manager w GlaxoSmithKline Polska oraz Elżbieta Jaszczyk, Dyrektor Administracji i Płac w Auchan Polska.

Patronat honorowy nad Top Payroll Manager Awards objęła Konfederacja Lewiatan.  

Partnerami konkursu są m.in. Agencja Grow, For Good Health, eTutor oraz Praktyczne Szkolenia. Prasołek & Sawicki.

Wśród patronów medialnych inicjatywy znalazły się redakcje HRnews.pl, Personel Plus czy TOK FM.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Wszystkie szczegółowe informacje na temat inicjatywy można znaleźć na stronie: www.tpma.pl.  

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER