Zgłoszenia do konkursu Top Payroll Manager Awards przedłużone

Zgłoszenia do konkursu Top Payroll Manager Awards przedłużone

Z uwagi na obecną sytuację, jak również duże zainteresowanie inicjatywą Top Payroll Manager Awards, rejestracja konkursowa zostaje przedłużona do 18 maja 2020 roku.

Top Payroll Manager Awards to pierwsza inicjatywa w Polsce podkreślająca transformację i nową rolę działów kadrowo-płacowych w organizacjach. Obecnie znacząco wykracza już ona poza funkcje ściśle administracyjne.

Dlatego też Fiabilis Consulting Group, chcąc promować ideę firm odpowiedzialnych, z misją, przyczyniających się do pozytywnych zmian społecznych, postanowiło zorganizować konkurs Top Payroll Manager Awards, który jest zaadresowany właśnie do specjalistów i managerów działów HR, kadr i płac oraz comp&ben.

Jak wziąć udział w konkursie? To proste. Wystarczy założyć konto na stronie www.tpma.pl i wypełnić quiz składający się z 25 pytań. Od razu po wypełnieniu quizu uczestnik widzi jego rezultat. Jeśli jest pozytywny może przejść do kolejnego etapu, jakim jest przesłanie case study. Case powinien mieć maksymalnie 15 slajdów i skupiać się na konkretnych wskaźnikach biznesowych.

Top Payroll Manager Awards

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 18 maja 2020 roku. Uczestnicy konkursu zostaną poinformowani o wynikach 3 czerwca 2020 roku. W najbliższym możliwym terminie zostanie ogłoszona data uroczystej gali wręczenia nagród.

W jury konkursu zasiadają: Małgorzata Ławnik, Dyrektor ds. personalnych w Kaufland, Wioletta Kandziak, Dyrektor Wykonawczy ds. Kadr w PKN ORLEN S.A., Monika Bentkowska Human Resources Director Central Europe w Sodexo, Grzegorz Baczewski, Dyrektor Generalny w Konfederacji Lewiatan, Beata Kapłon, Kierownik Działu Wynagrodzeń, Benefitów, Administracji Personalnej i Zarządzania Czasem Pracy w T-MOBILE POLSKA, Inga Chodorowska-Korpak, Dyrektor Organizacji i Zasobów Ludzkich w Grupie LafargeHolcim Polska, Łukasz Prasołek, ekspert i trener z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych z Praktyczne Szkolenia. Prasołek & Sawicki, Ewa Dolegacz, Compensation & Benefits, HR Administration & Payroll Manager w BASF, Romualda Walczak, Payroll Manager w GlaxoSmithKline Polska oraz Elżbieta Jaszczyk, Dyrektor Administracji i Płac w Auchan Polska.

Patronat honorowy nad Top Payroll Manager Awards objęła Konfederacja Lewiatan.  

Partnerami konkursu są m.in. Agencja Grow, For Good Health, eTutor oraz Praktyczne Szkolenia. Prasołek & Sawicki.

Wśród patronów medialnych inicjatywy znalazły się redakcje HRnews.pl, Personel Plus, TOK FM oraz HR Polska.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Wszystkie szczegółowe informacje na temat inicjatywy można znaleźć na stronie: www.tpma.pl.  

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

NEWSLETTER

HUMAN RESOURCES
HOT NEWS

OSTATNIO DODANE
SOCIAL HR CORNER